Midyat'ta 54 kişi Siyer sınavında ödül kazandı (Tam Liste)

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Türkiye geneli yapılan ödüllü siyer sınavında Midyat’ta 54 kişi ödül kazandı.

Midyat'ta 54 kişi Siyer sınavında ödül kazandı (Tam Liste)

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Türkiye geneli yapılan ödüllü siyer sınavında Midyat’ta 54 kişi ödül kazandı.

Midyat'ta 54 kişi Siyer sınavında ödül kazandı (Tam Liste)
05 Mart 2018 - 17:09 - Güncelleme: 05 Mart 2018 - 17:27

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Türkiye geneli yapılan ödüllü siyer sınavında Midyat’ta 54 kişi ödül kazandı.

İşte kazananların tam listesi
 


1.kategori (4. ve 5. Sınıflar) ödül listesi

Sıra

İl

İlçe

Adı Soyadı

Eğitim durumu

D

Y

B

Net

ÖDÜL

1

MARDİN

MİDYAT

ZEHRA SİNCAR

4. ve 5. Sınıflar

60

0

0

60

BİSİKLET

2

MARDİN

MİDYAT

YAHYA DEMİR

4. ve 5. Sınıflar

59

1

0

58,67

BİSİKLET KURA

3

MARDİN

MİDYAT

ENES SAFA AKGÜL

4. ve 5. Sınıflar

59

1

0

58,67

TABLET

4

MARDİN

MİDYAT

BETÜL BİLĞİÇ

4. ve 5. Sınıflar

58

2

0

57,33

SIRT ÇANTASI

5

MARDİN

MİDYAT

MUSTAFA KOÇ

4. ve 5. Sınıflar

58

2

0

57,33

SIRT ÇANTASI

6

MARDİN

MİDYAT

EYÜP PEROĞLU

4. ve 5. Sınıflar

58

2

0

57,33

SIRT ÇANTASI

7

MARDİN

MİDYAT

LEYLA BİLGİN

4. ve 5. Sınıflar

58

2

0

57,33

SIRT ÇANTASI

8

MARDİN

MİDYAT

PELİN BUĞDAY

4. ve 5. Sınıflar

57

3

0

56

EŞARP/F.TOPU

9

MARDİN

MİDYAT

YUSUF İPEK

4. ve 5. Sınıflar

57

3

0

56

EŞARP/F.TOPU

10

MARDİN

MİDYAT

ONUR BERAT ONAT

4. ve 5. Sınıflar

57

3

0

56

EŞARP/F.TOPU

11

MARDİN

MİDYAT

ÖMER HÜSEYİNOĞLU

4. ve 5. Sınıflar

57

3

0

56

EŞARP/F.TOPU

12

MARDİN

MİDYAT

ECRİN BAŞAR

4. ve 5. Sınıflar

57

3

0

56

EŞARP/F.TOPU

13

MARDİN

MİDYAT

BEDİRHAN ŞAVLİ

4. ve 5. Sınıflar

57

3

0

56

EŞARP/F.TOPU

14

MARDİN

MİDYAT

ŞEHLEN ALİ

4. ve 5. Sınıflar

56

4

0

54,67

SATRANÇ TK.

15

MARDİN

MİDYAT

YASEMİN GÖKALP

4. ve 5. Sınıflar

56

4

0

54,67

SATRANÇ TK.

16

MARDİN

MİDYAT

TUBA AKYILDIZ

4. ve 5. Sınıflar

56

4

0

54,67

SATRANÇ TK.

17

MARDİN

MİDYAT

YUSUF CEYLAN

4. ve 5. Sınıflar

56

4

0

54,67

SATRANÇ TK.

18

MARDİN

MİDYAT

FURKAN GÜLTEKİN

4. ve 5. Sınıflar

56

4

0

54,67

SATRANÇ TK.

19

MARDİN

MİDYAT

ÖMER ERDEM

4. ve 5. Sınıflar

56

4

0

54,67

SATRANÇ TK.

20

MARDİN

MİDYAT

BURAK EKİNCİ

4. ve 5. Sınıflar

55

4

1

53,67

SATRANÇ TK.

          

2.kategori (6. Sınıf) ödül listesi

Sıra

İl

İlçe

Adı Soyadı

Eğitim durumu

D

Y

B

Net

ÖDÜL

1

MARDİN

MİDYAT

SABRİ DEMİR

6.SINIF

79

1

0

78,67

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR

2

MARDİN

MİDYAT

VEYSİ KOÇ

6.SINIF

73

6

1

71

KİTAP SETİ

3

MARDİN

MİDYAT

HARUN SARIDAL

6.SINIF

73

7

0

70,67

SIRT ÇANTASI

4

MARDİN

MİDYAT

YASEMİN AKAN

6.SINIF

73

7

0

70,67

SIRT ÇANTASI

5

MARDİN

MİDYAT

MEHMET SALİH EROĞLU

6.SINIF

72

8

0

69,33

EŞARP/FUTBOL TOPU

6

MARDİN

MİDYAT

BERAT AKPINAR

6.SINIF

71

7

2

68,67

EŞARP/FUTBOL TOPU

7

MARDİN

MİDYAT

MERYEM ASLAN

6.SINIF

71

9

0

68

EŞARP/FUTBOL TOPU

8

MARDİN

MİDYAT

ÖMER FARUK ACAR

6.SINIF

70

10

0

66,67

EŞARP/FUTBOL TOPU

          

2.kategori (7. ve 8. Sınıflar) ödül listesi

Sıra

İl

İlçe

Adı Soyadı

Eğitim durumu

D

Y

B

Net

ÖDÜL

1

MARDİN

MİDYAT

MEHMET EMİN DEMİR

7.-8. Sınıflar

79

1

0

78,67

TABLET

2

MARDİN

MİDYAT

SERTAÇ AKTÜRK

7.-8. Sınıflar

79

1

0

78,67

TABLET

3

MARDİN

MİDYAT

CİHAT ÖZLÜK

7.-8. Sınıflar

78

2

0

77,33

KOL SAAATİ

4

MARDİN

MİDYAT

ERKAN ÇİÇEK

7.-8. Sınıflar

78

2

0

77,33

KOL SAAATİ

5

MARDİN

MİDYAT

BİLAL ATE Ş

7.-8. Sınıflar

77

3

0

76

KİTAP SETİ

6

MARDİN

MİDYAT

DERYA BİLMEN

7.-8. Sınıflar

77

3

0

76

KİTAP SETİ

7

MARDİN

MİDYAT

BURHAN DÜZGÜN

7.-8. Sınıflar

77

3

0

76

KİTAP SETİ

8

MARDİN

MİDYAT

ENES DENİZ

7.-8. Sınıflar

77

3

0

76

SIRT ÇANTASI

9

MARDİN

MİDYAT

M CELAL IŞIK

7.-8. Sınıflar

77

3

0

76

SIRT ÇANTASI

10

MARDİN

MİDYAT

SENANUR TUNÇ

7.-8. Sınıflar

76

4

0

74,67

FLASH BELLEK 16GB

11

MARDİN

MİDYAT

FATİH GÜNDÜZ

7.-8. Sınıflar

76

4

0

74,67

FLASH BELLEK 16GB

12

MARDİN

MİDYAT

İPEK AĞIRMAN

7.-8. Sınıflar

76

4

0

74,67

FLASH BELLEK 16GB

13

MARDİN

MİDYAT

ABDURRAZZAK EROĞLU

7.-8. Sınıflar

75

4

1

73,67

EŞARP/FUTBOL TOPU

14

MARDİN

MİDYAT

ADEM ÇAĞLAYAN

7.-8. Sınıflar

75

5

0

73,33

EŞARP/FUTBOL TOPU

15

MARDİN

MİDYAT

MELİKE DİKME N

7.-8. Sınıflar

75

5

0

73,33

EŞARP/FUTBOL TOPU

16

MARDİN

MİDYAT

MUHAMMED DEMİREL

7.-8. Sınıflar

75

5

0

73,33

EŞARP/FUTBOL TOPU

          

 3.kategori (9. ve 10. Sınıflar) ödül listesi

Sıra

İl

İlçe

Adı Soyadı

Eğitim durumu

D

Y

B

Net

ÖDÜL

1

MARDİN

MİDYAT

NERİN ZEREY

9. ve 10. Sınıflar

76

4

0

75

TABLET

2

MARDİN

MİDYAT

RASUL AKYÜZ

9. ve 10. Sınıflar

76

4

0

75

TABLET

3

MARDİN

MİDYAT

GÜLCAN KELEŞ

9. ve 10. Sınıflar

75

5

0

73,75

KOL SAATİ

4

MARDİN

MİDYAT

TUBA AKYÜZ

9. ve 10. Sınıflar

73

7

0

71,25

SIRT ÇANTASI

5

MARDİN

MİDYAT

NECLA KILIÇ

9. ve 10. Sınıflar

71

9

0

68,75

FLASH BELLEK 16 GB

          

 3.kategori (11. ve 12. Sınıflar) ödül listesi

Sıra

İl

İlçe

Adı Soyadı

Eğitim durumu

D

Y

B

Net

ÖDÜL

1

MARDİN

MİDYAT

ABDULHAKİİM AKYÜZ

11. ve 12. Sınıflar

72

8

0

70

KİTAP SETİ

2

MARDİN

MİDYAT

ÖMER ATAY

11. ve 12. Sınıflar

72

8

0

70

KİTAP SETİ

3

MARDİN

MİDYAT

ZÜLEYHA TEKİN

11. ve 12. Sınıflar

72

8

0

70

KİTAP SETİ

          

4.kategori (diğer) ödül listesi

Sıra

İl

İlçe

Adı Soyadı

Eğitim durumu

D

Y

B

Net

ÖDÜL

1

MARDİN

MİDYAT

AHMET KALKAN

4.KATEGORİ

100

0

0

100

DİZÜSTÜ KURA

2

MARDİN

MİDYAT

MEHMET LATİF GÜNDÜZ

4.KATEGORİ

100

0

0

100

YARIM ALTIN KURA


Bu haber 1575 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum