Şampiyon Voleybolcular İftarda Buluştu

Eczacılar Odası tarafından düzenlenen voleybol turnuvasının şampiyonu, Midyat Devlet Hastanesi erkekler voleybol takımı iftarda buluştu.

Şampiyon Voleybolcular İftarda Buluştu
10 Temmuz 2014 - 13:58 - Güncelleme: 10 Temmuz 2014 - 14:10

MİDYAT -Mardin genelinde sağlık kuruluşları ve Eczacılar Odası tarafından düzenlenen voleybol turnuvasının şampiyonu, Midyat Devlet Hastanesi erkekler voleybol takımı iftarda buluştu.

 

Midaş kumda Kahve’de verilen iftar programının Devlet Hastanesi Erkek Voleybol takımının ana sponsoru Ceren Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı’na Bilal Gümüş spora verdiği destekten dolayı plaket verildi.

 

Plaketi Midyat Devlet Hastanesi Yöneticisi ve Başhekimi Op. Dr. Bilal Arıkan, tarafından iş adamına verildi.

 

Bilal Arıkan burada yaptığı konuşmada şöyle konuştu; “Bu anlamlı iftar programını düzenleyen ve hastanemizin erkek voleybol takımının ana destekleyici olan firmamıza hastanemiz adına ve spora verdiği destekten dolayı kutlarım. Başarılarının devamını dilerim.”dedi.

 

İş adamı Bilal Gümüş ise; Erkek Voleybol takımının başarılı olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Spora ve sporcuya desteğimiz her zaman devam edecek, başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum. Umarım daha başarılı işlere imza atarlar.” dedi.

 

İftar ve plaket törenine Başhekimi Op. Dr. Bilal Arıkan’ın yanı sıra İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcıları Hıdır Akıncı, Mustafa Fidan, Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdürü Yonca Altunok, voleybol takımı ve hastane personeli katıldı.

Bu haber 3540 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum